Jak animovali na iPadu

Stále jsem bez po??íta??ové u??ebny, tak hodiny ??eším tak r??zn??, ale postupn?? u?? mi docházejí nápady. S jednou t??ídou šes??ák??, jedinou, kterou mám rozd??lenou na skupiny, jsme tedy animovali na iPadu.

Obrazek_1

Pou??ila jsem velmi jednoduchou aplikaci pro stop-motion animaci Stop Animator. Jeho obsluha je víc ne?? jednoduchá, p??esn?? pro d??ti, které nemají ??ádnou zkušenost s podobnou prací.Prost?? se tla??ítkem Start spustí snímání a tla??ítkem Take Picture se fotí jednotlivé snímky. A na konci Finish a video se ulo??í do galerie. Nic se nenastavuje, nic neruší, nic nenutí k experiment??m. Pokud máte pocit, ??e video je moc rychlé, pak doporu??uji scénu sejmout 2 – 3x a tím dostanete plynulejší video. Pro p??edstavu – kreslený paná??ek má 108 snímk??.

Icon1

Co budeme d??lat, jsem na ??á??ky vychrlila na za??átku hodiny, tak??e filme??ky byly opravdu na vyzkoušení, nikdy nic podobného ned??lali, improvizovali s tím, co m??li po ruce. To??ili úpln?? sami, n??kde dvojice, n??kde skupinka. Na konci hodiny jsem ješt?? nastrkala videa do iMovie, podle jejich p??edstav ozvu??ila a otitulkovala a p??ehráli jsme si výsledek. A proto??e všichni cht??li video ukázat doma, tak jsem ud??lala jeden Tackk a do t??ídy dostali jednu jednoduchou adresu. Jestli se podívali, to u?? je jiná v??c.

Nakonec, na tu nouzi, to nebyla špatná hodina. Koneckonc??, podívejte se sami.

Reklamy
Označeno tagem , ,

One thought on “Jak animovali na iPadu

  1. Sl??vek Hora píše:

    Moooccc p??kn??. Velk?? gratulace k prvn??m filmov??m d??lk??m. 🙂

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Reklamy