Interaktivní plakát v Mural.ly

Na plakáty je hodně šikovný http://www.glogster.com/ a pro školu ještě šikovnější  http://edu.glogster.com/, ale ten nám zkomplikoval práci svou změnou politiky. Na prezentace je skvělé Prezi. A mural.ly je něco mezi. Trošku poster, trošku prezentace. Pokud jste zkusili tvořit glogy a zkusili Prezi, tak znáte i „mural“.

Jen se podívejte na pracovní plochu.

Mural1

Vložíte obrázky, odkazy, je připravená doprovodná grafika (není jí tolik jako v Glogsteru, ani nejde tolik editovat jako v Prezi). Při prvním přihlášení si prohlédnete video s doporučením na vkládání objektů přetažením. Funguje to perfektně. Přetáhnete jednoduše obrázky i dokumenty, dobře vložíte přetažením i odkazy. Nejdou ale vložit zvuky. Také jednoduše uložíte celou plochu jako obrázek.  Mural.ly také podporuje spolupráci a můžete přizvat spolupracovníky. Pro spolupráci lze využít i chat a poznámky. Také lze prohlédnout historii úprav a přesně víte, co kdo upravoval.

Příprava prezentace (Show) je hodně podobná Prezi, sestavujte cestu a obdélníky vyznačujete část prezentace, kterou chcete vidět. Výsledek lze sdílet na sociálních sítích, lze využít i odkaz http://mrl.li/R7gUqd nebo vložit přímo do stránky  http://murally.site44.com/

Reklamy
Označeno tagem ,

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Reklamy