Novinky na Twitteru pomocí Paper.li

Vím, že to není zase nic tak nového, ale pořádně jsem vyzkoušela až teď. Služba http://Paper.li umožňuje prezentovat zprávy z Twitteru (a Facebooku) trošku jinak, takže jsou přístupné i těm, kterým ty divné znaky na Twitteru jsou fakt divné. A taky lépe vizualizuje výsledky – jsou hned vidět videa, fotky, apod,

Snadno lze přidat jednotlivé uživatele, seznamy či tagy. FB jsem nevyzkoušela, neb ho nevyužívám (mám pouze registraci z nutnosti).

Clipped from: paper.li (share this clip)

Dá se přidat i jako lišta do www stránek. Prý. Tady se mi to nepovedlo.

Reklamy
Označeno tagem

3 thoughts on “Novinky na Twitteru pomocí Paper.li

  1. pavkahu napsal:

    Paper.li se mi také líbil (líbilo?). Nabízí příjemný vzhled.Bohužel mne velmi obtěžovalo zasílání novinek emailem – a to i v případě, že jsem označila zápornou možnost. Nyní se i bojím nějaké Paper.li si otevřít, protože stačí jn nakouknutí, a už zase dostávám aktualizace. Končí ve SPAMu – Gmail filtruje velmi spolehlivě.V každém případě jsem ale oceňovala princip aplikace – novinový vzhled, automatické vyhledávání příspěvků (to mi trochu vadilo, ale dá se obejít správným tagem), interaktivita.

  2. Jitka Rambousková napsal:

    Zkusila jsem a uvidím. Líbí se mí, že vidím víc než 140 znaků a jako doplněk k „normálnímu“ T. mi to přijde docela smysluplné. Registraci mám na nepoužívané jméno i mail, tak to snad překousnu. Dám tomu ještě chvíli čas a uvidím 🙂

  3. pavkahu napsal:

    Souhlasím si s Tvým argumentem, že to může být přiblížení Twitteru těm, kteří jej neznají nebo z nějakého důvodu nemusejí. Takhle jim také nic neunikne.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s

Reklamy