Videonávody na sketchcast.com

Tady měl být článek o serveru http://sketchcast.com/ a nahrávání krátkých návodů. Ze dne na den, bez předchozího varování přestala tato služba fungovat. Videa byla uložena na jejím serveru a nešla stáhnout, takže nemám nic.

I to se při online aplikacích může stát a je třeba s tím počítat. Už mám vybraný jiný server a rozhodně budu dělat zálohy k sobě do PC. Takže někdy příště.

NOVINKA! Web opět funguje

Strašně nerada mluvím do mikrofonu a s ještě větší nechutí se poslouchám, nicméně jsem se překonala a začala používat http://sketchcast.com/. Velmi jednoduchá online aplikace s heslem v záhlaví je 1) Record 2) Preview 3) Publish!  Nejdřív zaznamenáte psaní (malování)  v malé pracovní ploše, pak si vše zkontrolujete a publikujete. Aplikace je zamýšlena jako náčtrník. Využívám ho na zaznamenání jednoduchých postupů v matice a dávám na třídní web. Kdo nebyl ve škole nebo něco nepobral si video může opakovaně pouštět a má to i s výkladem, třeba http://sketchcast.com/view/9WX66UN. Aplikace mi vyhovuje, na stránky třídy vkládám jenom odkazy a je vyřešeno. Pokud byste chtěli záznam uložit, pak http://sketchcast.com/ není vhodný. U nahrávek je i kód na vložení do vlastní stránky, ten mi chvíli fungoval a najednou vložení nefunguje ani tady na posterous.com, ani nikde jinde.

 

Reklamy
Označeno tagem

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

Reklamy