Tvorba obrázků, filmů, knížek

Na stránce http://www.kerpoof.com/ najdete prostředí pro malování, tvorbu komiksů. knížek, animovaných filmů… Vyzkoušela jsem ho s dětmi jenom „zbytkovou“ hodinu, s ovládáním nebyl žádný problém, protože je velmi intuitivní. I animovaný film zvládly velmi rychle. V prostředí bez registrace jde výsledek uložit do počítače jako jpg.

Pro angličtináře jde využít „Spell a picture“ (viz obrázek). Hra se moc líbila, žáčci se předháněli, kdo ví více slov a má více obrázků. A nebyli to ti nejmenší.

Víc možností má registrovaná verze, navíc umožňuje i tvorbu tříd a přidělit registraci, ale zatím jsme nenašla odvahu jít si říct o cca $50. Kerpoof najdete v mnoha seznamech vhodných nástrojů pro výuku. Na http://odkazy.rvp.cz byl odkaz zamítnut, že není přínosný.

Reklamy
Označeno tagem ,

2 thoughts on “Tvorba obrázků, filmů, knížek

  1. kovlud napsal:

    Škoda, že ho zamítli. Asi si ještě neumí představit, jak to použít ve výuce. A co galerie na Linoitu? Těšila jsem se na ni.

  2. Jitka Rambousková napsal:

    Teď zrovna nikde nedělám s grafikou, ale brzo budu a dostanou šanci udělat si galerii. Ale využila jsem ji pro účastníky e-learningového kurzu o grafice http://is.gd/AnJqm2, aby měli přehled.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

Reklamy